.

logo_szko__y

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Starej Wojskiej

.

MATEMATYKA

W PODSTAWÓWCE

..

Matematyczny portal edukacyjny MATMAG.pl to najbardziej rozbudowana polska platforma e-learningowa do nauki matematyki dla uczniów szkół podstawowych.

.
.

Matematyka i informatyka

.

Tabliczka mnożenia

 

 

.

 

 

Niniejsza witryna jest

budowana za pomocą

CMS "DRAGON"

biały

Robię: 

1.Wypisuję osiągnięcia szkoły


Za zwycięstwo

w 4 turnieju tenisa

stołowego o Puchar

Przew. Rady Gminy Rawa Maz.

w kat. Szkół Gminnych

Boguszyce 16.02.10r.

 

 

 

SP.Wojska Stara

Za Zwycięstwo w Wojewódzkim

Współzawodnictwie Sportowym szkół wiejskich

O liczbie uczniów poniżej 100

1989-1990

 

 

 

Puchar

dla SP.w Starej Wojskiej

za zajęcie 3 miejsca

za współzawodnictwo sportowe szkół

w roku szkolnym 2003-2004

Rawa Maz. 21.10.2004.

 

 

 

Za

Zajęcie I miejsca

W Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa

w Ruchu Drogowym

Konopnica, dnia 28 kwietnia 2006r.

 

 


Dla Szkoły Podstawowej

W Wojskiej Starej

Za Zajęcie 3miejsca

We współzawodnictwie

Sportowym

w roku szkolnym 2007/2008

Stara Wojska 16.10.2008

 

 

 

 

III Miejsce

W trzecim powiatowym

festiwalu Gimnazjalnym

"kocham moją ojczyznę" Cielądz, 22 kwietnia 2010r.

 

 

 

Dla

SP.Starej Wojskiej

za zajęcie III miejsca

we wespółzawodnictwie

sportowym szkół

w roku szkolnym 2005/2006

Rawa Mazowiecka październik 2006

 

 

 

Puchar

Prezesa UKS '"Bednary"

za zajcie III miejsca

w Wojewódzkim turnieju

tenisa stołowego szkól podstawowych

Organizatorzy

Bednary 05.12.2007r.

 

 

 

Puchar

za Zajęcie III Miejsca

w II Powiatowym Przeglądzie Małych 

Form Artystycznych

Sierzchowy 2007

 

 

 

SP. WOJSKA STRA

ZA ZAJĘCIE I MIEJSCA

w SPÓŁZAWODNICTWIE

SPORNOWYM SZKÓŁ WIEJSKICH

O LICZBIE UCZNIÓW do 100

w ROKU SZKOLNYM 1988/89

 

 

 

 

Dla Szkoły Podstawowej

w Starej Wojskiej

za zajęcie III miejsca

we współzawodnictwie

sportowym szkół

w roku szkolnym 2006/2007

Rawa Maz. 16.10.2005

 

 

 

PUCHAR

I Wicewojewody łódzkiego

Artura Ostrowskiego

za zajęcie II miejsca

w "Okręgowym przeglądzie szkolnem

zespołów dziecięcych"

Skierniewice 30 kwietnia 2005

 

 

 

Dla

SP we Starej Wojskiej

za zajęcie II miejsca

we współzawodnictwie sportowym

szkół w roku szkolnym 2000/2001

Rawa Mazowiecka 05.10.2001.

 

 

 

Puchar

Za Zajęcie III miejsca

w Powiatowym Turnieju Wiedzy

"Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

konopnica 20.04.2007r.

 

 

 

WyRóżnienie

W I Powiotowym Festiwalu

Gimnazjalnym

"Kocham moją Ojczyznę"

Cielądz 29.04.2001r.

 


 


Dla 

SP. W Wojskiej Starej

Za Zajęcie II miejsca

We współzawodnictwie sportowym

Szkół Gimnazjalnych Rawa Mazowiecka

Za rok szkolny 2001/2002

Boguszyce

 

 

 

Wojewódzki Przegląd

Dzięcięcych i Młodzieżowych

Zespołów Ludowych

28 czerwca 2009r.

 

 




 


 


 

w roku szkolnym 2004/2005
  • I miejsce w Powiatowym Małym Konkursie Recytatorskim
  • II miejsce w przeglądzie szkolnych zespołów artystycznych "Europarty Skierniewice 2005"
  • III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju "Mistrz klawiatury"
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o AIDS
  • IV miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
  • VIII, XI i XII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych
  • XXI i XXX miejsce w Europejskich XIII Biegach Młodych Olimpijczyków
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O czym szumią drzewa, o czym śpiewa wiatr"
  •  


w roku szkolnym 2005/2006

Zajęte miejsce

Szczebel

Konkursy, dyscypliny sportowe

Imię i nazwisko ucznia

I

Powiat

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

i reprezentowanie powiatu

w eliminacjach wojewódzkich

w Łodzi

Martyna Kaźmierska
Cezary Pazurek
Łukasz Matysiak

I

Dekanat

Olimpiada Wiedzy Religijnej

 Aleksandra Grochala

II

Powiat

Mały Konkurs Recytatorski

 Cezary Pazurek

IV

Powiat

Tenis stołowy (szk.podst.)

 Izabela Matysiak
Kinga Pazurek

XII, XVI, XIX

 

Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

 

wyróżnienie

 

 

 



Ogólnopolski Konkurs Poetycki

 Karolina Dziurdzia

w roku szkolnym 2006/2007

Zajęte miejsce

Szczebel

Konkursy
dyscypline sportowe

Imię i nazwisko ucznia

I

Rejon

Wrześniowe Grand Prix Skierniewic

Piotr Dudek

I

Powiat

Piłka nożna - "Piłkarska Kadra Czeka"

Paweł Fastyn
Paweł Kolus

I

Gminny

Szachy

Arkadiusz Grochala
Mariusz Rochalski

I

Gminny

Tenis stołowy

Kinga Pazurek
Izabela Matysiak

II

Rejon

Wrześniowe Grand Prix Skierniewic

Rafał Walczewski

II

Powiat

Szachy

Aleksandra Grochala Arkadiusz Grochala
Sławomir Kordala
Mariusz Rochalski

II

Powiat

Tenis stołowy

Kinga Pazurek

II

Powiat

Tenis stołowy

Dorota Kobyłecka

III

Powiat

Tenis stołowy

Izabela Matysiak

III

Powiat

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

 Arkadiusz Pazurek
Łukasz Matysiak
Sławomir Kordala

IV

 

 


Powiat

Tenis stołowy

Izabela Matysiak
Kinga Pazurek

w roku szkolnym 2007/2008

Gimnazjum

  • IV miejsce dziewcząt w tenisie stołowym w mistrzostwach rejonu - Izabela Matysiak, Dorota Kobyłecka
  • I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"- Kobyłecki Marcin, Mikulski Sebastian
  • II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"- Dorota Kobyłecka,
  • I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Teatrów Szkolnych
  • IV miejsce w powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym -Malwina Bryszewska, Mateusz Koch, Arkadiusz Pazurek
  • W Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt: miejsce X- Maria Skóra i XI- Monika Ganc
  • W XVI Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Bielicach: miejsce XVI- Karolina Skibińska, XXIII- Martyna Skibińska, XXV- Monika Ganc, Martyna Nowak, XXVI- Mateusz Koch, XXXIV- Sebastian Słodki
  • I miejsce w powiecie w I Konkursie Plastycznym pod hasłem "Jan Paweł II jakiego pamiętam"- Lidia Włodarek
  • Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego- Iwona Milczarek
  • Wyróżnienie w I Powiatowym Festiwalu Gimnazjalnym “Kocham moją Ojczyznę” - Sylwia Męcina
  • Wyróżnienie w powiatowym konkursie "Nie daj szansy AIDS"- Karolina Dziurdzia
  • Dwie nagrody w VIII edycji Powiatowego Plastycznego Konkursu Wielkanocnego- Katarzyna Pąśko (palma), Lidia Włodarek (pisanka)
  • W Gminnym Konkursie Poetyckim "Jacy jesteśmy, dokąd zmierzamy" miejsce: I- Karolina Dziurdzia, II- Iwona Milczarek, III- Izabela Matysiak
  •  

Szkoła Podstawowa

  • Laureaci III i IV stopnia Międzynarodowego konkursu matematycznego "Test Matematyka Plus"- Szymon Kowalczyk, Judyta Stawińska, Szymon Sujka
  • II i III miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci
    i Młodzieży "Kwadratura Koła"- Judyta Stawińska, Paulina Guzek, Szymon Skibiński
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym pod hasłem "Moje marzenia"- Patrycja Kowalczyk,
  • W XVI Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Bielicach: miejsce VII- Marlena Kowalczyk, VIII- Paulina Guzek, XIII- Szymon Skibiński, XV- Tomasz Kolus, XIX- Żaneta Adamczyk, XXIV- Paweł Sujka, XXXI- Patryk Mikołajczyk
  • W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych (jesiennych): miejsce VIII- Żaneta Adamczyk, X-Bartosz Słodki,
  • W Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych (wiosennych): miejsce VIII- Bartosz Słodki, XI- Żaneta Adamczyk, XIII- Tomasz Kolus
  • W "Biegu Papieskim" Grand Prix Skierniewic: miejsce XI- Bartosz Słodki, XII- Żaneta Adamczyk, XVIII- Tomasz Kolus
  • Wyróżnienie w Powiatowym konkursie plastycznym pod hasłem "Moje marzenia"- Magdalena Winczewska
  • Finaliści etapu okręgowego IV Turnieju Wiedzy Przyrodniczej klas IV - VI: Szymon Kowalczyk, Szymon Sujka
  • I miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym dziewcząt- Daria Fastyn, Dominika Kobyłecka
  • II miejsce w Mistrzostwach Gminy drużynowo w szachach
  • II miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców w Mistrzostwach Gminy w "Piłkarskich Piątkach"
  • III miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Gminy w czwórboju lekkoatletycznym
  • II miejsca w klasie I- Natalia Winiarska, II- Julia Rudzka, III- Sylwia Badur, VI- Judyta Stawińska w Gminnym Konkursie Ortograficznym
  • W Gminnym Konkursie Poetyckim "Jacy jesteśmy, dokąd zmierzamy" w kategorii klas I -III miejsce: I- Dominika Grala, II- Sylwia Badur, III- Paweł Kobyłecki
  • III miejsce w parafialnym konkursie na najładniejszy różaniec- Judyta Stawińska, Dominika Grala
  • Wyróżnienia w gminnym konkursie ekologicznym "Ogród, sad, las - mój najbliższy krajobraz"- Dominika Grala, Zuzanna Wielanek
  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki Ekologicznej- Sylwia Badur, Kamila Gutowska
  • Wyróżnienie w eliminacjach międzyszkolnych Wojewódzkiego Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie- Weronika Dąbrowska, Natalia Winiarska
w roku szkolnym 2008/2009                                                                                                                                          · Izabela Matysiak, Dorota Kobyłecka – I miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym w ”Gimnazjadzie” Szkolnej

- III miejsce w Powiatowej „Gimnazjadzie” Szkolnej e tenisie stołowym

· Izabela Matysiak – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu LZS w tenisie stołowym

- II miejsce w XIV Grand Prix Skierniewic w tenisie stołowym amatorów na szczeblu rejonu

· Dorota Kobyłecka – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu LZS w tenisie stołowym

· Mariusz Rochalski, Arkadiusz Grochala, Szymon Kowalczyk, Agnieszka Kobyłecka,

- I miejsce w Mistrzostwach Gminy w „Gimnazjadzie” Szkolnej w szachach

- II miejsce w Powiatowej „Gimnazjadzie” Szkolnej w szachach drużynowych

· Tomasz Kolus, Paweł Sujka, Bartosz Słodki

– II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.

· W Powiatowych Jesiennych Masowych Biegach Przełajowych:

- Żaneta Adamczyk – VII miejsce na dys.
  1000m

- Bartosz Słodki – VII miejsce na dys. 1500m

- Tomasz Kolus – IX miejsce na dys. 1500m

· W Mistrzostwach Powiatu Rawskiego LZS w Indywidualnych Biegach Przełajowych:

- Sylwia Adamczyk - VII miejsce na dys. 600m

- Żaneta Adamczyk – IV miejsce na dys. 1500m

- Martyna Skibińska – X miejsce na dys. 1500m 

· W XVII Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Bielicach:

- Żaneta Adamczyk –IV miejsce

- Karolina Skibińska – XIII miejsce

- Martyna Skibińska – XIV miejsce

- Tomasz Kolus – XV miejsce

- Paulina Guzek – XX miejsce

- Zuzanna Guzek XXI miejsce.

 

Osiągnięcia Żanety Adamczyk:

- III miejsce w III Regionalnych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych w Osuchowie

- III miejsce w XIV Wiosennych Powiatowych Biegach Przełajowych w Osuchowie

- V miejsce w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego

- IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Rawskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

- IV miejsce w XVII Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Bielicach

- IV miejsce w XIII Żoliborskim Biegu Mikołajkowym

ZAWODY SPORTOWE

 

Na szczeblu gminnym:

· I m. chłopców kl. IV-VI w tenisie stołowym

· III m. dziewcząt kl. IV-VI w tenisie stołowym

· II m. dziewcząt i chłopców kl. IV-VI w ,, Piłkarskich Szóstkach ‘’

· III m. dziewcząt i chłopców kl. IV-VI w czwórboju lekkoatletycznym

· I m. w drużynowych szachach kl. I-III gimnazjum

· II m. dziewcząt i chłopców kl. I-III gimnazjum w tenisie stołowym

 -   o Puchar Wójta Gminy w tenisie stołowym szkół podstawowych

  II m. Paweł Sujka

  IV m. Tomasz Kolus

 o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w tenisie   stołowym szkół gimnazjalnych

  I m. Dominika Kobyłecka

  II m. Mateusz Pachnicki

  III m. Daria Fastyn

  III m. Szymon Sujka

 W łącznej punktacji szkół uczniowie gimnazjum zajęli I miejsce

 i zdobyli puchar.

 

Na szczeblu powiatu:

· IV m. w drużynowych szachach kl. I-III gimnazjum

· V-VI m. chłopców kl. IV-VI w ,,Piłkarskich Szóstkach”

· I m. Żanety Adamczyk w ,,Powiatowej Gimnazjadzie’’
w Indywidualnych Biegach Przełajowych

            · II m. Żanety Adamczyk w Mistrzostwach Powiatu Rawskiego 
w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

Na szczeblu rejonu:

· I m.  w XV Grand Prix Skierniewic w biegach

 

Na szczeblu wojewódzkim:

· VII m. Żanety Adamczyk w indywidualnych biegach  przełajowych

 

Na szczeblu ogólnopolskim w XVIII Biegach Młodych Olimpijczyków:

· III m. Żanety Adamczyk

· XIV m. Zuzanny Guzek

· XV m. Justyny Adamczyk

· XXIII m. Pauliny Guzek

· XXX m. Tomasza Kolusa

Komentarze internautów
maga 25.10.2010 15:08
To jak już je spiszesz, to zamieść na swojej stronie.
maga 01.11.2010 12:38
To jest z pucharów.
Pospisuj jeszcze najważniejsze ze strony szkoły.
Potem weźcie pod uwagę na przykład ostatnie 5 lat i za ten okres zróbcie zestawienie.
Powodzenia
Małgorzata Galanciak
maga 16.04.2011 15:03
To teraz bierzcie się za podsumowanie tych osiągnięć.
Dodaj swój komentarz (maksymalnie 4000 znaków)
Nick:
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )